V Lokloku věříme, že kombucha není jen nápoj plný chuti, ale také zásadní součást aktivního a zdravého životního stylu. Její výhody pro sportovce a aktivní jedince jsou nesmírné a my se s vámi chceme podělit o to, jak může kombucha Loklok podpořit váš sportovní výkon.

Antioxidanty pro boj proti volným radikálům: Během intenzivního fyzického výkonu tělo produkuje volné radikály. Antioxidanty které kombucha obsahuje pomáhají tyto škodlivé částice neutralizovat, snižují oxidativní stres a podporují rychlejší regeneraci.

Živé probiotika pro zdravé trávení: Zdraví střev hraje klíčovou roli v celkovém fyzickém výkonu a imunitě. Pravidelná konzumace Lokloku zlepšuje střevní mikroflóru díky obsahu živých probiotik, což vede k lepšímu vstřebávání živin a posílení imunitního systému.

Hydratace a regenerace: Kombucha je také skvělým zdrojem hydratace. Přirozené elektrolyty v nápoji pomáhají udržet rovnováhu tekutin v těle, což je zásadní pro každého, kdo se věnuje sportu nebo fyzické aktivitě.

Žádný alkohol, hodně radosti: Kombucha je skvělá alternativa alkoholickým nápojům když jste s přáteli. Nabízí možnost užít si osvěžující nápoj s bublinkami, aniž byste museli sáhnout po alkoholu, což je ideální pro sportovce, kteří dbají na svůj režim.

V Lokloku se zavazujeme k výrobě kombuchy, která nejen skvěle chutná, ale také podporuje vaše zdraví a výkon (například Yerba Maté skvěle povzbudí). Ať už jste profesionální atlet nebo jen milovník fyzické aktivity, kombucha Loklok je vaším společníkem na cestě za lepším zítřkem.

Latest Stories

Loklok kombucha a sport, podpoří sportovní výkon?

Kombucha a sport, jdou k sobě? (nápověda: ANO)

V Lokloku věříme, že kombucha není jen nápoj plný chuti, ale také zásadní součást aktivního a zdravého životního stylu. Její výhody pro sportovce a aktivní jedince jsou nesmírné a my se s vámi chceme podělit o to, jak může kombucha...

Číst více

2024: Rok péče o střevo

Už jste se naučili cvičit, chápete že je důležité dobře spát. Proč bude rok 2024 rokem péče o střeva? Loklok blog vám přiblíží 3 zásadní důvody.

Číst více

Ráno nebo večer, kdy je nejlepší kombuchu pít?

Ráno nebo večer, kdy je nejlepší kombuchu pít?

Zda pít kombuchu ráno nebo večer závisí na individuálních potřebách a preferencích. Ráno může kombucha nabídnout energetický start dne a podporu trávení, zatímco večer slouží k relaxaci a hydrataci. V Lokloku doporučujeme začlenit kombuchu do vašeho denního režimu podle toho, co vám nejvíce vyhovuje, a užívat si její chutě a zdravotní výhody kdykoliv během dne.

Číst více

Kombucha a alkohol, jak přestat s alkoholem

Kombucha, alkohol a mikrobiom: 3 zásadní poznatky

Kombucha prosívá mikrobiomu. Alkohol mu škodí. Je tam toho ale více? 3 zásadní poznatky a jedno "počkat počkat!" v novém článku Loklok akademie.

Číst více