Kdo jsme?

Jsme mladí, jsme plní života. Víme, co je dobré pro naše tělo i mysl. Někdy rádi sportujeme, jindy zase meditujeme. Umíme se bavit, vychutnáváme život plnými doušky, ale nepotřebujeme k tomu pozlátko: přeslazené limonády, umělá sladidla, barviva ani alkohol.Milujeme společnost, jsme spontánní, ale zároveň zodpovědní – preferujeme střízlivou a chytrou zábavu.

Nasloucháme ostatním i sami sobě a svému tělu. Jsme vzdělaní, uvědomělí a poznáme opravdovou kvalitu. Jsme 100% přírodní, ale zároveň milujeme život ve městě. Jsme kultivovaní, transparentní a inovativní. Nebojíme se experimentovat. Máme úctu k tradicím, ale zároveň chápeme svou roli ve světě a nebojíme se převzít zodpovědnost. Čerpáme z odkazu našichpředků, ale zároveň vytváříme svůj vlastní.

Chceme nastupující generaci přenechat společnost v lepším stavu. Zajímá nás kultura, jsme progresivní a nechceme věci zakonzervovat. Baví nás být součástí vývoje a ze všech sil se snažíme, aby byl zdravý a udržitelný. Jsme aktivní a angažovaní. Zároveň sevšak držíme na sto honů od moralizování, povýšenosti, koženosti a pedanství.

Jasně víme, jaká je naše vize a cíl a zároveň si uvědomujeme, že jde o běh na dlouhou trať, kde se vyplatí netlačit příliš na pilu. Naše hodnoty komunikujeme otevřeně, s lehkostí, zábavně, přátelsky. Máme rádi lidi a společnost, a proto mluvíme lidsky a přirozeně. Nejsme domýšliví – jsme pokorní a nevadí nám udělat si ze sebe srandu. Srandu z ostatních si neděláme, protože to nemáme zapotřebí. Záleží nám na našem okolí a baví nás o něj pečovat.

Co je Kombucha 2.0