Dva příběhy, jeden produkt..

Michal

Několik let jsem žil v Austrálii a i když jsem měl s kombuchou nějaké zkušenosti už z domova, až tam jsem pochopil, že to je opravdový nápoj, který hýbe společností a rozhodně jsem věděl, že to je něco, co musím přivézt i do Čech. Po příjezdu jsme se poznali s Františkem a začali jsme psát nové řádky do českého gastra.

František

Kombuchu mi poprvé podal můj “životní guru”, který mi při mém dospívání ukazoval různé hodnoty v životě. Kombucha mě natolik nadchla, že jsem ji začal studovat a postupně se z žáka stal mistr, jak už to bývá. Pamatuju si, jak jsem mu nesl svoji první várku kombuchy na ochutnání a on s rozvážným hlasem prohlásil: “Mmm! Obstál jsi.”
Kombucha pro mě představuje nástroj, jak něco změnit ve společnosti k lepšímu. Vždycky mě dojme, když nám dorazí nadšené a pozitivní reakce od našich zákazníků.

Nejsme pouhým nápojem. Loklok je součástí společenské změny směřující ke zdravější, udržitelnější a uvědomělejší společnosti. I proto pečlivě vybíráme materiály, suroviny, dodavatele, partnery a spolupracovníky. Společně jako tým ctíme tyto hodnoty, rozšiřujeme a prohlubujeme náš pozitivní sociální přesah.

Proč kombucha?

Kombuchu milujeme, a naší vizí v Lokloku je přinášet svobodu. Chceme dát svobodu volby těm, kdo nechtějí pít alkohol ani cukrové blbosti. Chceme dát svobodu všem, kdo po jídle potřebují odlehčit bříško. Chceme dát svobodu těm, kteří hledají zdravé osvěžení po sportu.

Sleduj naši cestu na Instagramu