Podrobnosti o předplatném

Jak fungují předplatná

Předplatná se automaticky obnovují podle zvoleného intervalu dodání a produkty budou po každém úspěšném obnovení automaticky doručeny. Například, pokud jste zahájili měsíční předplatné, systém bude automaticky každý měsíc strhávat částku z vaší kreditní karty a produkty vám budou každý měsíc doručeny až domů, bez nutnosti zadávání objednávky!

Mohu předplatné pozastavit nebo zrušit?

Ano, samozřejmě. Předplatné můžete kdykoli pozastavit nebo zrušit v zákaznickém portálu. Jediný moment, kdy nelze předplatné zrušit, je, pokud jste máte zvolené předplatné, které vyžaduje určitý počet plateb, než jej můžete zrušit. K zákaznickému portálu se můžete dostat prostřednictvím kouzelného odkazu, který jste obdrželi v e-mailu. Ten vám byl zaslán, když jste v obchodě zadali první objednávku předplatného. K předplatným se také můžete dostat, pokud si v obchodě vytvoříte účet.

Jak mohu přeplánovat stržení platby za předplatné?

Přeskočit nebo přeplánovat předplatné lze v zákaznickém portálu. U každé naplánované dodávky je tlačítko Přeskočit platbu, které můžete použít k přeskočení platby (v tomto případě se vám objednávka nebude daný měsíc doručena). Účtování můžete přeplánovat kliknutím na tlačítko Přeplánovat vedle data dodání.

Mohu do svého předplatného přidat produkty?

Samozřejmě. Produkty do svého předplatného můžete přidat v zákaznickém portálu. Stačí kliknout na tlačítko Upravit na kartě produktů a můžete tak snadno upravit, odstranit nebo přidat produkty do svého předplatného.

Co se stane, pokud nelze platbu zpracovat?

Pokud předplatné nelze obnovit, protože platbu nelze zpracovat, obdržíte e-mail s odkazem, kde můžete bezpečně aktualizovat svůj způsob platby.