Garance spokojenosti

Perlivý nápoj kombucha má své fanoušky po celém světě. Jeho jedinečná chuť a příznivé účinky na zdraví způsobují, že se k němu lidé pravidelně vrací. Ne všechny chuťové buňky musí jemně kyselkavou kombuchu ocenit, to plně chápeme. I na takovou situaci jsme připraveni.

Kombucha má mnoho příznivých účinků. Ale…

Kombuchu pijeme už roky, stejně tak naši přátelé a známí. Za tu dobu jsme si uvědomili, že nám pomáhá nejen v následujících bodech:

💚 Pomáhá očistit organismus
💚 Dodává ztracenou energii, když je to potřeba
💚 Odlehčí břicho po těžkém, ale dobrém jídle

Ne vždy však působí kombucha na všechny stejně a má totožné pozitivní účinky na lidské zdraví. V takovém případě je možné se individuálně domluvit na vrácení plechovek či lahví, za které vrátíme peníze.

Kombuchu jste vyzkoušeli, ale není to “ono”?

První krok bylo rozhodnutí, že chcete dát kombuche šanci a pořídili jste si náš ochutnávkový mix nebo jednu z příchutí. Po prvním Loku jste si však uvědomili, že ta chuť není úplně to, co jste očekávali? V takové fázi doporučujeme vyzkoušet jinou příchuť, nebo dát kombuche trochu času, abyste si na ni zvykli. Pokud vás ani druhý Lok nepřesvědčil, nutit vás samozřejmě nebudeme. A nemusíte se ani bát, co máte dělat se zbytkem balíčku. Stačí nám zbytek plechovek nebo lahví poslat zpět v neporušeném stavu a vrátíme vám všechny peníze. Ano, i za tu vylokanou kombuchu.

Reklamace

Snažíme se o kvalitní produkty, které ve stejné kvalitě dopravujeme až k vám. Proces stáčení i balení máme opravdu vychytaný do posledního detailu. Naše kombucha je však stále živý nápoj a tak se může někdy stát, že vše není stoprocentní. Postavíme se problému čelem a vyřešíme jej v rámci reklamace. Stačí se nám ozvat na některý z našich uvedených kontaktů

Něco se stalo? Nechutnal vám Loklok?

Prosím kontaktujte nás a my vše vyřešíme:

📞 +420 732 180 882
Po-Pá 9:00 - 17:00

📩 hello@loklok.cz

✍️ Kontaktní formulář

Jak k vám kombucha cestuje?

Naše kombucha je živý nápoj a pro svou cestu potřebuje chlazené a pohodlné prostředí, které zajišťuje Gibon Logistics. V jejich chlazených vozech se nápojům nic nestane a bezpečně docestují až k vám. Vždy zkontrolujte, že je obal neporušen. Zjistíte-li nedostatky, ihned o tom řekněte dopravci a kontaktujte i nás. Zásilku nepřebírejte, domluvíme se na dodání nové várky.

Jak skladovat kombuchu?

Aby si kombucha zachovala všechny své skvělé vlastnosti, musí se uchovávat v chladu, ideálně při 2 až 7 °C. Nejlépe se cítí, když je v lednici. V teple vydrží jen chvíli, než nastartuje proces fermentace a tomu neprospívá utěsněné prostředí.